O mne

 
            Volám sa Mili  . Vykladám z cigánskych a lenormand kariet .Veľmi rada Vás privítam v príjemnom prostredí mojej veštiarne,ktorá sa nachádza v Bratislave na Vrakúnskej ceste 22.Nebudem o sebe hovoriť aká som svetová,presná a nenahraditeľná.To určite nie! To nechám na posúdení iných , ktorí ma navštívia.Každý máme život vo svojich rukách a je už len na Vás ,ktorým smerom sa budete uberať.
 
             Venujem sa všetkým témam, ktoré k životu patria. Svojim klientom podávam detailné vysvetlenie ich problémov a snažím sa vniesť do akejkoľvek situácie svetlo. Ukážem vám situácie, z ktorých sa môžete poučiť, a odhalím vaše schopnosti. Mám pochopenie pre problémy každého druhu a odborne a precízne sa venujem všetkým kladeným otázkam. Hlavným cieľom mojej práce je získať si dôveru každého klienta, pretože len tak môžeme v jeho živote docieliť obrat k lepšiemu. Rada Vás privítam v mojej veštiarni v Bratislave na Vrakúnskej ceste 22 . 
 
 
 
 
K svojím klientom pristupujem úprimne,zodpovedne ,precízne,diskrétne,...a preto by som očakávala aj od Vás úprimnosť.V prípade skúšania mňa a zavádzania otázkami nemôžete očakávať od kariet spoluprácu , potom  karty nespolupracujú a zavádzajú nás iným smerom . Preto Vás prosím o úprimnosť !

V prípade otázok ma  neváhajte kontaktovať.